Teisines paslaugas teikia

Advokatė
Rūta Menčikovskytė
Advokatė Rūta Mėnčikovskytė
Advokatė – Rūta Menčikovskytė

Teisines paslaugas teikia advokatė Rūta Menčikovskytė

Teisinė praktika vykdoma nuo 1997 m.

Praktikos sritys: Bankų ir kitų finansų įstaigų veikla, vertybiniai popieriai, įmonių teisė, įmonių bankrotas ir restruktūrizavimas, fizinių asmenų bankrotas, draudimas, bendrosios nuosavybės teisė, nekilnojamojo turto sandoriai, hipoteka ir kitų užtikrinimo priemonių sandoriai, žalos atlyginimas civiliniame/baudžiamajame procesuose, šeimos teisė (turtiniai santykiai), bausmių vykdymo teisė, žmogaus teisės, konstitucinė teisė.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Išsilavinimas:

1994 – 1999 m. Vilniaus Universitetas, Teisės fakultetas Teisės magistro laipsnis

Pofesinė veikla:

nuo 2016 m. vasario mėn.

advokatė

nuo 2015 m. lapkričio mėn.

UAB Medicinos bankas, teisininkė, banko interesų atstovavimas baudžiamosiose ir civilinėse bylose, procesinių dokumentų rengimas.

nuo 2006 m. iki 2011 m.

teisinių paslaugų teikimas individualios veiklos pagrindais

nuo 2008 m. iki 2010 m.

bendradarbiavimas su Advokatų kontora Marcinkevičius, Čaikovski ir partneriai JURIDICON, teisinių paslaugų teikimas (įmonių teisė, verslo teisė, sutarčių teisė, darbo teisė ir kitos sritys) nuo 2004 m. iki 2009 m. Mykolo Romerio universitetas, lektorė (Lietuvos Respublikos Konstitucinė teisė, Lyginamoji Konstitucinė teisė)

nuo 1998 m. iki 2006 m.

LR Seimo kontrolierių įstaiga, Seimo kontrolieriaus patarėja. Skundų tyrimas ir išvadų parengimas dėl šių institucijų ar įstaigų pareigūnų piktnaudžiavimo ar biurokratizmo: LR vidaus reikalų ministerija ir jai pavaldžios įstaigos, LR krašto apsaugos ministerija, LR prokuratūra, antstoliai, Kalėjimų departamentas ir jam pavaldžios įstaigos, LR teisingumo ministerija. Dalyvavimas įstatymų projektų rengimo grupėse, dalyvavimas tarptautinėse konferencijose ir pranešimų skaitymas, pranešimų skaitymas pareigūnų kvalifikacijos kėlimo seminaruose. Dalyvavimas įgyvendinant tarp ESBO/DIŽTB, Gruzijos Visuomeninio gynėjo biuro ir Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaigos 2003-06-13 pasirašytą susitarimą dėl „Ombudsmenų įstaigų keitimosi darbuotojais programos (mentoringo projekto)“, Gruzijos visuomeninio gynėjo biuro veiklos vertinimas.

nuo 1997 m. iki 1998 m.

Lietuvos ir Rusijos draudimo UAB „Baltik garant“, Draudimo UAB „Baltijos garantas“, juriskonsultė. Sutarčių rengimas, pretenzijų pagal draudimo sutartis (tarptautinių pervežimų srityje) nagrinėjimas, bendrovės darbuotojų konsultavimas darbo teisės klausimais, bendrovės atstovavimas teismuose.  

Šiandien su savo partneriais teisines paslaugas teikia advokatė Rūta Menčikovskytė. Vertinantiems kokybiškas, sąžiningai ir kruopščiai atliekamas teisines paslaugas siūlome drąsiai kreiptis. Norėdami pasinaudoti teikiamomis teisinėmis paslaugomis turite parašyti asmeninę žinutę arba paskambinkite pateiktu kontaktiniu telefonu.

Apie mus

Teisines paslaugas teikiu kartu su darnia Žeknienės, Žiužnienės ir partnerių advokatų kontoros komanda. Šioje komandoje dirba patyrę baudžiamosios teisės, civilinės teisės, administracinės teisės sričių advokatai. Kiekviename teisininkų biure dirba labai skirtingas teisininkų ir advokatų kiekis, o teisinės paslaugos visuomet turi būti suteikiamos laiku. Šiandien teisininkai dirba ilgai, daugiausia praleisdami laiko teismuose, bei posėdžiuose, o sėdimas darbas biuruose prie nepritaikytų stalų neprideda sveikatos nei vienam iš teisininkų. Nusprendėme pagerinti advokatų biuro kolegų darbo dienas ir suteikėme galimybę dirbti su reguliuojamo aukščio stalais, kurie prisideda prie geresnės ir modernesnės biuro aplinkos ir teigiamų nuotaikų kūrimo. Šiandien sėkmingai teikiame teisines paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, bei pagal poreikį kompetetingi advokatai atstovauja užsakovų interesus teismuose.

Kontaktai

Paskambinkite mums
+370 (686) 71251
Adresas
Tilto g.33-5a, Vilnius
El.paštas
info@teisines-paslaugos.lt